Home Meldingen Statistieken Grafieken Voertuigen Classificaties

Statistieken

Hier vind je uitgebreide statistieken van alle meldingen vanaf januari 2021.

Bekijk per jaar, maand, dag of uur de meldingen die zijn binnengekomen.
Of hoeveel meldingen er per voertuig, prioriteit of type zijn.

Per jaar

Jaar 202120222023202420252026
Totaal 1001291078599123

Per maand

Maand 202120222023202420252026
Januari51411121011
Februari91210699
Maart71111101315
April81286617
Mei139731115
Juni1212119815
Juli81944816
Augustus6898611
September81357710
Oktober1045774
November7514770
December71012670

Per dag

Dag 202120222023202420252026
Maandag19241782214
Dinsdag881514922
Woensdag92211102117
Donderdag13242018916
Vrijdag161714141420
Zaterdag211315151415
Zondag14211561019

Per uur

Uren 202120222023202420252026
00:00 - 00:59195514
01:00 - 01:59422313
02:00 - 02:59254403
03:00 - 03:59221222
04:00 - 04:59301012
05:00 - 05:59221112
06:00 - 06:59104120
07:00 - 07:59544632
08:00 - 08:59417125
09:00 - 09:59296145
10:00 - 10:59272273
11:00 - 11:59336524
12:00 - 12:59584646
13:00 - 13:5986106611
14:00 - 14:594465610
15:00 - 15:59565479
16:00 - 16:599935128
17:00 - 17:596158279
18:00 - 18:597108248
19:00 - 19:59877556
20:00 - 20:59343588
21:00 - 21:59155585
22:00 - 22:59572542
23:00 - 23:59843426

Per voertuig

Voertuigen 202120222023202420252026
051421 (VE)101223
051431 (TS)788787687285
051461 (TW)164413000
051461 (SB)0010172337
059036 (TS-R)310000
059234 (TS-R)021001
059331 (TS-R)000002
059332 (TS-R)000130

Per prioriteit

Prio 2021 2022 2023 2024 2025 2026
Prio 1 74 81 55 38 55 68
Prio 2 26 48 51 47 43 53
Prio 3 0 0 1 0 1 2
Prio 4 0 0 0 0 0 0
Prio 5 0 0 0 0 0 0

Per type

Type202120222023202420252026
Brand678769565987
Incidentbestrijding gevaarlijke Stoffen10141061014
Technische Hulpverlening212627213022
Waterongevallen221200